Herb

Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Bralin

Logo Biuletynu Informacji Publicznej

Pracownicy Urzędu Gminy Bralin - kontakt

 

 

pracownika

 stanowisko

 

Biuro nr

 

Kontakt

 

Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich

Regina Rams

(zastępstwo - Magdalena Zając)

 stanowisko ds. obsługi sekretariatu

8

62 78 11 201

regina.rams@bralin.pl

magdalena.zajac@bralin.pl

Anna Piasecka

stanowisko ds. obsługi Rady Gminy i kadr; pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych

2

62 78 11 227

anna.piasecka@bralin.pl

Magdalena Zając

 kancelista

7

62 78 11 210

magdalena.zajac@bralin.pl

Dawid Kosakiewicz

stanowisko ds. obronnych i monitorowania funduszy zewnętrznych

7

62 78 11 224

dawid.kosakiewicz@bralin.pl

Irena Bochenek

stanowisko ds. obywatelskich, ewidencji ludności i ewidencji działalności gospodarczej, sprawy wojskowe

5

62 78 11 223

irena.bochenek@bralin.pl

Radosław Murawski

(zastępstwo - Kamil Barczok)

stanowisko ds. informatyki 

5

62 78 11 224

radoslaw.murawski@bralin.pl

 

Referat Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Gminy

Sławomir Bąk

kierownik referatu

11

62 78 11 206

slawomir.bak@bralin.pl

Wioleta Zalesińska

stanowisko ds. oświaty i rozliczania dotacji

11

62 78 11 206

wioleta.zalesinska@bralin.pl

Marzena Kuropka

stanowisko ds. obsługi BIP, mediów, promocji gminy i współpracy zewnętrznej

2

62 78 11 211

marzena.kuropka@bralin.pl

 

Referat Gospodarki Finansowo-Budżetowej

 

Grażyna Mosch

kierownik referatu – skarbnik gminy

9

62 78 11 219

grazyna.mosch@bralin.pl

Małgorzata Burlikowska

stanowisko ds. księgowości budżetowej

10

62 78 11 221

 malgorzata.burlikowska@bralin.pl

Maria Balcerzak

stanowisko ds. księgowości budżetowej

10

62 78 11 221

maria.balcerzak@bralin.pl

Grażyna Kruszelnicka

stanowisko ds. obsługi kasowej mieszkańców i płac

10

62 78 11 220

grazyna.kruszelnicka@bralin.pl

Regina Solarewicz

stanowisko ds. wymiaru podatku

9

62 78 11 222

regina.solarewicz@bralin.pl

Urszula Lisiecka

stanowisko ds. egzekucji podatkowej i rozliczeń za usługi komunalne

9

62 78 11 222

urszula.lisiecka@bralin.pl

 

Referat Rozwoju Gospodarczego i Inwestycji

Artur Wójcik

kierownik referatu – specjalista ds. inwestycji

16

62 78 11 229

artur.wojcik@bralin.pl

 

Krzysztof Slipiko

stanowisko ds. zarządzania mieniem

17

62 78 11 230

krzysztof.slipiko@bralin.pl

Magdalena Gnitecka

 stanowisko ds. zagospodarowania przestrzennego, funduszy zewnętrznych, eksploatacji oświetlenia

16

62 78 11 226

magdalena.gnitecka@bralin.pl

Karolina Zagrobelna

stanowisko ds. zagospodarowania przestrzennego, zamówień publicznych, utrzymania dróg

16

62 78 11 230

karolina.zagrobelna@bralin.pl

 Stanowiska samodzielne

Małgorzata Krzak

stanowisko ds. ochrony środowiska, gospodarki komunalnej

17

62 78 11 225

malgorzata.krzak@bralin.pl

Piotr Piotrowski

stanowisko ds. infrastruktury technicznej, rolnictwa i melioracji

17

62 78 11 226

piotr.piotrowski@bralin.pl

Urząd Stanu Cywilnego

Marzena Urbańska

kierownik USC

6

62 78 11 231

marzena.urbanska@bralin.pl

Informacja o plikach cookies [Nie pokazuj ponownie]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej.
Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Więcej szczegółów w dokumencie "Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies".